טיפול ואימון רפואי לתזונה בריאה
* שילוב ייחודי של רקע אקדמי, ידע ונסיון קליני מקצועי עם מומחיות בתחום האימון, NLP (תכנות עצבי לשוני), דמיון מודרך, CBT (טיפול קוגניטיבי התנהגותי), אנתרופוסופיה.
* NLP מאפשר לשנות את הגישה לירידה במשקל ולאכילה בריאה. האכילה הופכת להיות מודעת, מתוך חיבור למוקד שליטה פנימי באכילה-לתחושת הרעב והשובע.
* האוכל כידיד- סומכים על הגוף, נשארים במשקל הטבעי של הגוף, משקל "הסט פוינט".
* גישה המייצרת נוסחה להרזייה שנשארת ומובילה אנשים לתוצאות יוצאות דופן בתחום ההרזיה, אורח חיים בריא ובריאות לטווח ארוך.
* טיפול ואימון שיטתי, מובנה, מקצועי, מבוסס על נסיון רב, אמין ומתוך יצירת חיבור אישי.

באימון חומר לימודי כתוב, חומרי העשרה, תכתובת במייל, קשר טלפוני שוטף, יחס אישי לאורך כל הדרך, למידה חוויתית, מחויבות פנימית עמוקה שלי לליווי התהליך האישי של המתאמן.

טיפול ואימון רפואי לתזונה בריאה בגישת NLP מקדם אנשים לשינוי המביא להצלחה ולשיפור במשקל, בבריאות ובאיכות החיים בעזרת משאבים ועוצמות אישיים.

הגישה מחברת למשאבים, לכוחות וליכולות מתוך מטרה להרחיב את אפשרויות הבחירה ואת תחושת השליטה בתחום הבריאות הנבחר.

טיפול ואימון רפואי לתזונה בריאה מתבצע באמצעות שיחות פנים אל פנים (או טלפוני). משך כל פגישה כשעה עד שעה ורבע, תדירות המפגשים – אחת לשבוע. בתום סדרת מפגשים אחת ניתן לעשות הערכת מצב ולשנות תדירות בהתאם לצרכי המתאמן.

טיפול ואימון רפואי לתזונה בריאה מתחיל ב 15 – 10 מפגשים עם אופציה להמשך. כל מפגש אורך כשעה עד שעה ורבע. תהליך האימון ממוקד, חוויתי ומעצים, מכוון להשגת יעדים ותוצאות פורצות דרך בתחום של תזונה בריאה ושיפור בתחום הבריאות והרגלי האכילה, ירידה במשקל , שימור הישגים לטווח ארוך, מיועד לאנשים המחפשים שינוי עוצמתי בגישתם לבריאות.מתייחס למכלול הרגלי האכילה, לאמונות, ערכים, לזהות ולייעוד אישי. לאורח חיים, סדר יום, זמני אכילה, סוג האוכל, מחלות ובעיות בריאותיות.

למי מומלץ?
בהשמנת בילדים ונוער (נעשה ברובו עם ההורים), מבוגרים, השמנה חולנית, כולסטרול ושומנים בדם, סוכרת, מחלות דרכי עיכול, קשת הפרעות אכילה.

המתאמן מזהה את יעדיו בתחום התזונתי, מתווה את מצב התוצאה שבו הוא רוצה להימצא, לומד להתחבר למשאבים וכוחות שיעזרו לו להתמודד בהצלחה עם מחסומים ולהגיע לתוצאה הרצויה לו ולמצוא פתרונות לאתגרים בדרך להשגת המטרה.

תהליך האימון נבנה מתוך מחויבות פנימית עמוקה שלי לתמוך בתהליך הלמידה, ההתפתחות האישית והשיפור שלך מתוך השינוי.

אימון המתייחס לרובד ההתנהגותי בלבד למשל ע"י קבלת תפריט עם הנחיות ברורות מה ומתי לאכול יהיה קונקרטי, לא יגע בתחומי חיים נוספים כמו רמת הייעוד, הזהות, הערכים ועוד. לכן גם אולי לא יארך זמן רב ובמוקדם או במאוחר המשקל או האכילה הלא בריאה עלולים להתידרדר.

טיפול ואימון רפואי לתזונה בריאה