תודה רבה!
כבר אמרתי שאני מרגישה שזכיתי בך…את כל כך ייחודית בגישה, בידע, ביחס הכל כך איכפתי ואמיתי. בזכות הליווי שלך אני מגלה המון דברים על עצמי, על תהליך ההרזיה ועל החיים בכלל! תודה מכל הלב, ובאהבה,
ש. ד.

תודה שהצלת לי את החיים ונתת לי אפשרות לא רק לשרוד אותם אלא גם להנות מהם! אני אוהבת אותך ומודה לך!
ע.ד.

המטרות השתנו מאוד, במהלך רוב הטיפול המטרה היתה לשרוד בלבד במינימום ההכרחי והשינוי הוא שהמטרה הפכה לחיות במקסימום האפשרי. מה שעבד עבורי הכי הרבה הוא הידיעה שכולם ואת בפרט דואגים לי, חושבים עלי ושומרים עלי גם אם אני לא שותפה לדאגה הזאת. הכלי שאני זוכרת הכי חזק ושגם היה יעיל שהבאת לי כדור טניס צהוב לעשות איתו תרגילי הרגעה והלכתי איתו בכל מקום בתיק והרגשתי שאת איתי.
א.ר

אחרי חמש שנים בטיפול ובעיות בתחום האוכל הגעתי לאוסנת, הייתי סקפטי כי כבר התיאשתי מכל הטיפולים האלה. דרך עבודת האימון המדהימה זהיתי את בעיית השורש ואיתה עבדנו. אחרי מספר אימונים הבעיה שהיתה לי במשך כל כך הרבה זמן פחתה ובסיום – נעלמה. אוסנת האמינה בי כל הזמן, מהתחלה היא האמינה בי ועזרה לי לראות כמה אני מדהים ובעל יכולות שהכחשתי אותם. האימון היווה עבורי עוגן, הבנתי שאני יכול לצאת מהבעיה. הבנתי שבעית האכילה היא לא משהו קבוע בי. הפסקתי לראות אותי כבעיה, הבנתי שהיה בי חלק עם בעית אכילה. יש לך יכולות להחזיר אנשים לדרך הטבעית שלהם. אני מאמין בך, כולך אור ומפיצה אור לאנשים.
ע.ט

מכתבי תודה